
– процентні ставки за накопичувальними, ощадними і класичними строковими депозитами (01.06.2014);
– рейтинги ТОП-25 банків від міжнародних і національних рейтингових агентств (25.06.2014).
– структуру і динаміку депозитного ринку (01.06.2014)
– банки-лідери і аутсайдери депозитного ринку (01.04.2014);
Нові квадранти «дохідність-надійність» допоможуть вибрати оптимальний варіант депозиту з точки зору відсотків та кредитного рейтингу банку.
«Аналітичний огляд банків. Депозити. 2014 June»
Вірних Вам рішень !
Нема жодної інформації про Універсалбанк, Правексбанк,банк Львів, Ідеябанк і багато інших.Дивний у Вас аналітичний огляд.
Володимире, звіт охоплює ТОП-25 банків-лідерів, котрі володіють близько 80% усіх депозитів фізичних осіб України.
Аналіз решти 20% за принципом Парето вимагає мінімум 80% додаткових зусиль. Так що такий звіт, який ви бажаєте, досить важко зробити безкоштовним.
До речі, своїм існуючим підписникам останнього разу писав: “Будьте уважні при виборі банку. Звертайте увагу на усі можливі фактори надійності:- яка агенція присвоює рейтинг,- хто власники банку,- які індикатори фінстійкості, щоб не опинитися в ситуації вкладників понад десятка банків, у яких з початку року була введена тимчасова адміністрація. Не забувайте також диверсифікувати вкладення за різними банками, строками та напрямами інвестицій, подбайте і про готівковий резерв.
Якщо ж ви прагнете високої дохідності, ризику і драйву – не гайте часу на це дослідження, адже воно присвячене ТОП-25 найбільших банків, далеко не кожен з яких пропонує максимальні ставки.”