Home >> Blog >> Posted in Події

Анонс вебінару на тему незалежних фінансових радників

———— на правах реклами ————

Триває підготовка до запуску першої в Україні професійної Школи Незалежних фінансових радників (НФР).

25-го травня (середа) о 20:00 розпочнеться вебінар “Професія НФР. Версія 2.0”, в якому йтиметься про нову для фінансового ринку України професію. На Ваші питання відповідатимуть два досвідчених банкіра і фінансових радника з міжнародним досвідом – Едвард Дубінський та Дмитро Власов.
Під час вебінару прозвучить багато конкретики про Школу і про роботу Незалежного фінансового радника, його конкретні методики роботи. Буде проголошена інформація про ті оплачувані послуги, які вигідно відрізняють професійного фінансового радника від існуючих гравців фінансового ринку.
Крім того, Ви отримаєте багато інформації про продукти, які має в своєму розпорядженні НФР, та про ефективні нетрадиційні методики продажів, а також почуєте про успіхи викладачів Школи НФР в освіті як приватних інвесторів, так і фінансових радників.

Завдяки присутності на вебінарі викладача Дмитра Власова і директора з маркетингу Дмитра Карпіловського, у Вас буде можливість поставити конкретні питання з методики навчання професії, та щодо продуктів та послуг НФР в Україні й попиту на них.
Реєстрація на вебінар: http://afiacademy.org/webinar-20/
Запрошуються до участі всі, кому цікаві тенденції розвитку ринку фінансових послуг України!

———— на правах реклами ————

 

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Події. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *