Депозитні ставки банків України – 2014-MAR-01

14-01-03_UAH-USDdepositrates_bankografoBankografo.com оновлює дані про депозитні ставки ТОП-25 банків-лідерів роздрібного депозитного ринку України. Тепер можна вибирати депозити в два кліки.

Представляємо свіжі депозитні ставки за класичними строковими депозитами станом на 01.03.2014 у новому інтерактивному вигляді. Ставки по гривневим і доларовим депозитам візуалізовані точками, що відображають цінові пропозиції банків. Навівши курсор на точку, можна побачити депозитні ставки даного банку і швидко зорієнтуватися у кращих та гірших цінових пропозиціях.

Якщо ж для вас має значення бренд банку – клікніть по назві в легенді графіка – і відразу знайдете ваш банк серед інших.

Ви також маєте можливість швидко і легко аналізувати та обирати депозитні ставки у табличному вигляді не тільки за класичними, а й за накопичувальними та ощадними депозитами.

У наших таблицях Ви можете буквально одним кліком сортувати стандартні депозитні продукти найбільших гравців депозитного ринку за розміром відсоткової ставки, натискаючи на шапку відповідних стовпців:

1) за валютами:
– гривневі депозити (UAH)
– доларові депозити (USD)

2) за строками
– депозити на 3 місяці (3м)
– депозити на 6 місяців (6м)
– депозити на 12 місяців (12м)

Звертаємо увагу що депозитні ставки виросли незпроста: посилилися ризики в банківській системі з огляду на складну політичну ситуацію і російське вторгнення в АРК Крим.

Найбільш дохідними є класичні депозити – строкові депозити, без можливості поповнення, з умовою зняття вкладу після завершення відповідного строку. При цьому, депозити на 12 місяців мають вищу ставку у порівнянні із 3-місячними.

Середні депозитні ставки:

– класичні депозити на 3 місяці (3м): 17,89%(UAH); 7,17%(USD)
– класичні депозити на 6 місяців (6м): 18,36%(UAH); 7,81%(USD)
– класичні депозити на 12 місяців (12м): 19,04%(UAH); 8,45%(USD)

Меншу дохідність вкладнику принесуть накопичувальні депозити – строкові депозити, з можливістю поповнення, з умовою зняття вкладу після завершення відповідного строку. Середні депозитні ставки:

– накопичувальні депозити на 3 місяці (3м): 17,93%(UAH); 7,46%(USD)
– накопичувальні депозити на 6 місяців (6м): 17,46%(UAH); 7,10%(USD)
– накопичувальні депозити на 12 місяців (12м): 18,10%(UAH); 7,64%(USD)

Найменш дохідними є ощадні депозити – безстрокові депозити на вимогу, з можливістю поповнення і вільного зняття коштів. Середні депозитні ставки:

-ощадні депозити: 8,47%(UAH); 3,40%(USD)

Більше інформації про депозитні ставки, рейтинги банків і динаміку депозитного ринку читайте у наступному свіжому випуску “Аналітичного огляду депозитного ринку”, який можна буде отримати безкоштовно відразу після виходу, підписавшись на розсилку квартальних досліджень від Bankografo.com.

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Банківська статистика, Депозити. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *