Доповідь. Круглий стіл “Іноземні банківські інвестиції: стан та перспективи розвитку”

У п’ятницю на кредитно-економічному факультеті ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» під егідою Французько-українського інституту менеджменту відбувся круглий стіл на тему “Іноземні банківські інвестиції: стан та перспективи розвитку”.

Були запрошені експерти: проф. В. Міщенко (директор центру Центру наукових досліджень НБУ), проф. М. Савлук (професор КНЕУ), О. Охріменко (президент Українського аналітичного центру), проф. М. Диба (декан КЕФ КНЕУ), проф. І. Івасів (директор Інституту кредитних відносин КНЕУ), представники банку Креді Агріколь.

Приймали участь в дискусії студенти та викладачі.

Нижче можна скачати презентацію доповіді, з якою мав честь виступити на даному заході:

12-03-23_Bankografo_Іноземні банки в Україні

Тішить те, що КНЕУ долучається до практики активнішої кооперації з бізнесом, регуляторними органами в науковому та навчальному процесі. Такі ініціативи великий плюс для молодих економістів, яких не задавлюють своїм авторитетом викладачі, а існує можливість почути різні точки зору на одне і те ж явище, побачити якийсь економічний процес з боку як регулятора, так і банкіра або вченого.

Роман Корнилюк, автор проекту Bankografo.com, аналітик Інституту кредитних відносин КНЕУ

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: PDF, Аналіз банків, Банківська аналітика, Банківська система. Go to top.

5 Responses to Доповідь. Круглий стіл “Іноземні банківські інвестиції: стан та перспективи розвитку”

 1. Хотела бы побывать на таком событии, интересно и поучительно. Преподователи КНЕУ и система обучения в университете, на мой взгляд как студентки другого ВУЗа, на высшем уровне. Университет даёт стимул студентам развиваться.

 2. як випускник і викладач КНЕУ скажу, що збоку наш “нархоз” набагато кращий, ніж до нього ставляться студенти чи аспіранти 🙂 Однак, останнім часом бачу надто багато позитивних зрушень, пов’язаних із самоорганізацією мислячих студентів та викладачів. Це дивує і надихає. Відбувається багато зустрічей, тренінгів і круглих столів, на які організатори раді запросити представників з інших вузів. Можливо, вам будуть корисними посилання на новини про заходи найбільш дієвих нині наукових організацій КНЕУ:

  http://nst.kneu.kiev.ua/

  http://studnews.org.ua

  http://caseclub.com.ua/novosti

  http://kneu.edu.ua/ua/scince/francuzko_ukrainskyj_instytut_menedzhmentu/actualites/

  Плануємо створити клуб банківських дискусій на кредитно-економічному факультеті.

 3. Гостья

  Интереснейший круглый стол! Организован на высшем уровне! Очень рада, что мне удалось в нем поучаствовать!

 4. 10 квітня, о 16:00 плануємо там же провести ще один круглий стіл на тему “Споживче кредитування: боргове ярмо чи фактор розвитку”. Чекайте на анонс:)

 5. Pingback: Іноземні банківські інвестиції. Нотатки за підсумками дискусії | Bankografo.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *