Ірина Стрепетова, UniCreditBank: найвагоміший фактор відтоку чи притоку вкладів – репутація фінустанови

unicredit_logo“Притік коштів сьогодні насамперед спостерігається у найбільш надійних банків, здебільшого з іноземним або державним капіталом, які пропонують не просто заманливі умови, але й гарантію повернення всіх коштів у відведений строк. Іншими словами, якщо не брати до уваги об’єктивні зовнішні фактори, найбільше на притік/відтік впливає репутація конкретної фінустанови.”

Таку думку в ексклюзивному коментарі для Bankografo висловила Ірина Стрепетова, начальник відділу депозитів і заощаджень UniCreditBank.

За словами банкіра, “до кінця року можна очікувати помірне зростання відсоткових ставок у зв’язку з початком традиційного для осені періоду активного залучення вкладів за допомогою різноманітних акцій та спеціальних пропозицій. Пов’язано це з тим, що банки традиційно намагатимуться покращити показники ліквідності та депозитного портфелю під кінець року.

Отже, можна спрогнозувати, що ринок пожвавішає, і зі зростанням ставок збільшиться надходження депозитних коштів до найбільш надійних гравців банківського ринку. Ставки, скоріш за все, зростатимуть по всіх валютах.” – зазначила у коментарі Ірина Стрепетова.

Більше аналітики і коментарів від провідних банків країни знайдете у квартальному звіті “Аналітичний огляд банків. Депозити – 2015 September”

Скорочену версію дослідження з коментарями провідних банкірів країни можна отримати тут.

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Банківська аналітика, Депозити. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *