Журналісти про банки

У середовищі українських аналітиків та економістів-практиків склалось не надто позитивне ставлення до журналістів економічних видань. Це можна пояснювати і їх молодістю, і плинністю кадрів на українському діловому медіа-ринку, і відсутністю традицій справжніх журналістських розслідувань, і низьким рівнем попиту на якісний інформ-продукт,  і заполітизованістю як економіки, так преси.

На Заході економічних журналістів теж не дуже балують. Так, на думку Нассіма Талеба, «журналісти нашпиговують свої тексти причинно–наслідковими зв’язками, щоб ви могли отримати задоволення від розповіді… Вони надають значення одним і тим же наборам обставин, підрозділяють реальність на однакові категорії і … плодять погрішності в промислових масштабах»

Проте аналітики трішки лукавлять. Без журналістів навряд чи з’явилися б економісти-суперзірки, наближені до народу, навряд чи вдалося б їм так ефективно піаритись на шпальтах газет і веб-сторінках провідних ЗМІ, навряд чи так швидко циркулювали б ідеї, новини, факти і псевдо-факти – все те, що в наші інформаційну епоху так чи інакше впливає на ринок, у тому числі банківський. І що найголовніше – без журналістів банківський ринок лишився б сферою обраних і незбагненним для ширшого кола зацікавлених сторін – простих клієнтів фізичних осіб та представників малого і середнього бізнесу.

Якість української банківської журналістики, безсумнівно, потребує покращення. Але те, що ми маємо – це вже прогрес, в порівнянні з ситуацією десяти-двадцятирічної давності. Єдине, що ми можемо як читачі – це голосувати за якісні продукти українських банківських журналістів придбанням адекватних видань або ж коментарями під толковими текстами.

До Вашої уваги кращі роботи українських журналістів про банки, які ми ретельно відбираємо серед маси ділових ЗМІ. Чекаємо на Ваші варіанти вартих уваги банківських журналістів. В коментарях можна детальніше обговорити їхні статті та ідеї.

Популярні автори статей на банківську тематику:

Леся Виговська Леся Войтицька Ольга Галицька Олена Губар
Олександр Дубинський Наталія Задерей Сергій Лямець Руслан Чорний
Юрій Сколотяний Дмитро Дєнков Руслан Кисляк Олег Сорочан
Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Журналісти про банки. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *