Paul Volcker: Чи можлива глобальна фінансова реформа?

http://www.project-syndicate.org , Пол Волкер, екс-голова Ради ФРС США

ГОНКОНГ. В даний час є достатньо доказів того, що фінансові системи, чи то в Азії в 1990-і роки чи десятиліття по тому в Сполучених Штатах і Європі, схильні до поломок. Вартість перерваного економічного зростання і безробіття була достатньо великою.

Але за відсутності міжнародного консенсусу з низки ключових моментів реформи будуть і надалі значно ослаблені, якщо не перервані. Свобода обігу грошей, фінансових ринків, пересування людей – і, таким чином, уникнення регулювання та оподаткування – може бути прийнятним, навіть конструктивним бар’єром для надмірного державного втручання, але лише за умови, що дерегулювання не перешкоджатиме збереженню необхідних етичних і пруденційних стандартів.

Можливо, найважливішим питанням сьогодення є узгоджений, послідовний підхід до боротьби з  дефолтом «системно важливих» інституцій. Платники податків і уряду вже втомилися від рятування кредиторів, побоюючись руйнівного ефекту зараження – у той час як такі заходи підтримки призводять до прийняття нових надмірних ризиків.  >>>

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Modern banking, Банківська аналітика, Банківська система. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *