Роман Корнилюк

D.Sc.(Econ.), Ph.D. in Finance

Публікації Романа КорнилюкаКоментаріМонографіяБлог

Народився 24.10.1985 р. в м. Нововолинськ Волинської області.

У 2008 році здобув кваліфікацію магістра з банківської справи ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”.

У 2011 р. отримав науковий ступінь кандидата економічних наук (доктора філософії), захистивши дисертацію на тему “Іноземні банки в банківській системі України”.

У 2020 р. здобув науковий ступінь доктора економічних наук, захистивши докторську дисертацію на тему “Системний ризик у банківській діяльності”.

Має досвід роботи на посадах економіста в “Міжнародному інституті бізнес-освіти КНЕУ”, аналітика в рейтинговому агентстві “Експерт-рейтинг”.

Нині – д.е.н., професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ, власник аналітичного сайту про банки України www.bankografo.com.

Лектор курсів “Банківська система”, “Продакт-менеджмент у банку”, “Макропруденційний аналіз”, “Ризик-орієнтоване управління фінансовими установами”. Поєднує науково-педагогічну діяльність із розробкою скорингових продуктів для аналітичної системи YouControl. Консультує ділові медіа з питань банківської аналітики.

Починаючи з 2009 року на базі розроблених авторських методик регулярно розраховуються рейтинги надійності банків в українських ЗМІ. Автор серії статей для проекту“Мічені Нобелем”, опублікував понад 100 статей в наукових збірниках та фахових економічних журналах “Фінанси України”, “Вісник НБУ”, “Банківська справа”, “Финансы и бизнес”, “Фондовий ринок”, “Фінансовий ринок України” та ін. Автор статей та колонок в бізнес-медіа “Експерт Україна”, “Економічна правда”, “Forbes-Україна”, “Mind.ua”, “Minfin”, “НВ.Бізнес” та ін.

Напрямки наукових досліджень: іноземні банки в Україні, banking M&A, банківська система, системний ризик, банківські кризи, фондування банків, транспарентність банків, рейтингування банків, оцінка надійності банків, міжнародний банківський нагляд та регулювання, діяльність міжнародних фінансових організацій.

Хобі: класична і рок музика, книги, філософія і туризм.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *