Рейтинг кредитної активності банків

“Реальна економіка” презентує новий рейтинг кредитної активності банків на ринку роздрібних позик, розрахований на основі офіційних даних НБУ за дев’ять місяців 2011 року. До першої п’ятірки найбільш активних кредиторів населення увійшли Приватбанк, Укрсиббанк, UniCredit Bank, “Дельта банк” та Альфа-банк.

Новорічні свята з усіма подарунками, застіллями чи поїздками краще за будь-які рекламні кампанії генерують нових клієнтів для банків, охочих до позик. Щоб забезпечити безхмарний зимовий відпочинок споживачів, банкіри завжди знайдуть готове кредитне рішення. Правда, відсотки можуть виявитися захмарними.

У цей час простому позичальнику важко зорієнтуватися серед великої кількості банків, більшість з яких полюбляє залучати вклади, а не роздавати кредити населенню.

“Реальна економіка” спробувала виявити лідерів на ринку кредитування фізичних осіб, комплексно оцінивши не лише масштаби, а й динаміку, дохідність та важливість роздрібних кредитних портфелів у бізнес-стратегіях найбільших українських банків.

Деталі на сайті “Реальна економіка”

Динаміка роздрібного кредитного портфеля банків України, мільйони гривень

Джерело: НБУ. Розрахунки: “Реальна економіка”

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Рейтинг банків. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *