Тетяна Коренська, Укрінбанк: суспільство зайняло вичікувальну позицію, що впливає на динаміку депозитів

115ede09412423443272802cddc32729Портал Bankografo отримав коментар про ситуацію на депозитному ринку України від Директора Департаменту роздрібного бізнесу ПАТ «Укрінбанк» Коренської Тетяни Вікторівни.

За словами банкіра, на даний час характерною є тенденція до зменшення термінів розміщення грошей на депозити і збільшення кількості вкладників, які довіряють банку. Також неабияке значення відіграє стабільність банків, яка привертає більшу увагу, аніж високі процентні ставки за депозитами.

“Робити довгострокові прогнози наразі доволі складно, адже багато чого залежить як від об’єктивних, так і суб’єктивних факторів в економіці та банківському секторі зокрема. Зважаючи на це, суспільство зайняло вичікувальну позицію, що звичайно ж впливає на динаміку депозитних портфелів банків. Тому зараз на перший план виходять гнучкість та лояльність до вкладників.” – підкреслила Тетяна Коренська.

Коментуючи черговий випуск аналітичного огляду депозитного ринку від Bankografo, директор рітейл-бізнесу ПАТ «Укрінбанк» розповіла про вклади нового типу без можливості дострокового розірвання, а також про проблеми на ринку валютних депозитів.

Більше аналітики і коментарів від провідних банків країни знайдете у квартальному звіті “Аналітичний огляд банків. Депозити – 2015 September”

Скорочену версію дослідження з коментарями провідних банкірів країни можна отримати тут.

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Аналіз банків, Депозити. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *