Вплив іноземних банків на банківську систему України

Вісник НБУ, Ігор Івасів, Роман Корнилюк,

Сьогодні забрав авторський паперовий екземпляр “Вісника Національного банку України”, де крім ювілейних викладок в честь 20-річчя НБУ, опублікували статтю, написану разом з професором Івасівом Ігорем Богдановичем Вплив іноземних банків на банківську систему України.

У статті сконцентровані головні ідеї та результати наших спільних досліджень на тему іноземних банків в Україні, які ми проводимо з 2005 року.

Повний текст статті можна переглянути тут

Електронну версію всього 10-го номера Вісника НБУ –  тут.

В умовах глобалізації зростає кількість та роль іноземних банків на ринку фінансових послуг України. До того ж посилення міжнародного руху банківського капіталу потребує зваженої державної регуляторної політики, спрямованої на запобігання впливу світових фінансових криз та на мінімізацію ризиків залежного розвитку вітчизняної банківської системи. У статті за допомогою ретроспективного аналізу показників з довгим часовим інтервалом досліджено концептуальні засади діяльності іноземних банків, визначено їх сутність, наслідки експансії на території приймаючих країн та особливості впливу на розвиток банківської системи України. >>>

 

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: PDF, Банківська аналітика, Банківська система. Go to top.

One Response to Вплив іноземних банків на банківську систему України

  1. Pingback: З України тікають західні банки | Bankografo.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *