Юрій Пономаренко, ОТП-банк: констатуємо поступове повернення довіри вкладників до банківської системи

otp_logo“Основними факторами, що впливають на відтік депозитних вкладів, залишаються важка політична та економічна ситуація в країні, а також ризики нестабільності національної валюти.

В той же час констатуємо поступове повернення довіри вкладників до банківської системи та в першу чергу до банків з високим ступенем надійності.” –

зазначив Юрій Пономаренко, провідний експерт сектора розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк» у коментарі до вересневого випуску аналітичного огляду депозитного ринку.

На запитання Bankografo чи подолана ОТП Банком тенденція 1-го півріччя по відтоку вкладів фізичних осіб, банкір відповів:

“За останні 2 місяці динаміка гривневих вкладів фізичних осіб була позитивною (незначне зниження портфелю в липні було компенсовано зростанням в серпні). За валютними вкладами відбулося незначне зниження обсягу портфелю валютних вкладів фізичних осіб, але також з позитивною динамікою в серпні відносно липня.”

Більше аналітики і коментарів від провідних банків країни знайдете у квартальному звіті «Аналітичний огляд банків. Депозити — 2015 September»

Скорочену версію дослідження з коментарями провідних банкірів країни можна отримати тут.

Слідкуй за оновленням блогу за допомогою RSS  , e-mail   abo twitter:  
Рубрика: Банківська аналітика, Валюта, Депозити. Go to top.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *